OPRICHTERS

OVER ONS

Shanti Van Genechten


Oprichtster Kinderwens ExpertiseNetwerk
⎯⎯

shanti@kinderwens.org
 

Professor dr. Lode Godderis
 

Oprichter Kinderwens ExpertiseNetwerk

⎯⎯

lode@kinderwens.org
 

ONDERSTEUNEND TEAM

Bert Goossens


⎯⎯
bert@kinderwens.org

Andreas Vandensande


⎯⎯
andreas@kinderwens.org

Ellen Piron


⎯⎯
ellen@kinderwens.org

Adelheid Denys


⎯⎯
adelheid@kinderwens.org

ERKENDE KINDERWENSCONSULENTEN TEAM BELGIË
 

Steffi De Cock

Seksuologe

Onderwijspedagoge

Erkend kinderwensconsulent

Coördinator Kinderwenshuizen
Oost-West-Vlaanderen
Nieuwpoort/Ninove

⎯⎯
steffi@kinderwens.net

Ellen Piron


 Maatschappelijk werkster
Erkend Kinderwensconsulent

Aalst

_
ellen@kinderwens.net

Shanti Van Genechten

Vroedvrouw

Rouw en verliesconsulent
Erkend kinderwensconsulent 

Kinderwenshuizen
Vlaams Brabant

⎯⎯
shanti@kinderwens.net

Ilse Vekemans


Apotheker 

Erkend Kinderwensconsulent

Wilrijk
⎯⎯
ilse@kinderwens.net

            Katrien Hofkens

       Sociaal verpleegkundige 

Erkend Kinderwensconsulent

Werkzaam in

multidisciplinaire praktijk

De copiloot

       Kerkomsesteenweg 320

3370 Boutersem

⎯⎯

katrien@kinderwens.net



 

Marissa Lauryssen


Verpleegkundige

Erkend Kinderwensconsulent

Lier
⎯⎯
marissa@kinderwens.net

Chris Van Gaver

Vroedvrouw

  Erkend kinderwensconsulent

 

Werkzaam in
Multidisciplinair Centrum

Cura

Du Boislei 26

2930 Brasschaat

⎯⎯

chris@kinderwens.net

 

ERKENDE KINDERWENSCONSULENTEN TEAM NEDERLAND
 

Ons gloednieuwe zorgnetwerk voor Nederland zal in het najaar van 2019 worden gelanceerd.
Dit zorgnetwerk is verbonden aan Kinderwenshuis Zwolle en werkt volgens onze methodieken.

Wietske Van Luipen

 

                   Verloskundige

Erkend kinderwensconsulent i.o.

Nederland
⎯⎯
wietske@kinderwens.net

Rolienke Van der Velde

 

                   Psycholoog

Erkend kinderwensconsulent i.o.

Nederland
⎯⎯
rolienke@kinderwens.net

Maartje Buikema

 

                   Psycholoog

Erkend kinderwensconsulent i.o.

Nederland
⎯⎯
maartje@kinderwens.net

BEGELEIDINGSCOMMISSIE

Dr. Staf Henderickx

⎯⎯
Huisarts

Domus Medica
 

Professor
Herman Tournaye

⎯⎯
Fertiliteitsarts

UZ Brussel