OPRICHTERS

OVER ONS

Shanti Van Genechten


Oprichtster Kinderwens ExpertiseNetwerk
⎯⎯

shanti@kinderwens.org
 

Professor dr. Lode Godderis
 

Oprichter Kinderwens ExpertiseNetwerk

⎯⎯

lode@kinderwens.org
 

ONDERSTEUNEND TEAM

Bert Goossens


⎯⎯
bert@kinderwens.org

Andreas Vandensande


⎯⎯
andreas@kinderwens.org

Ellen Piron


⎯⎯
ellen@kinderwens.org

ERKENDE KINDERWENSCONSULENTEN TEAM BELGIË
 

Steffi De Cock

Seksuologe

Onderwijspedagoge

Erkend kinderwensconsulent

Coördinator Kinderwenshuizen
Oost-West-Vlaanderen
Nieuwpoort/Ninove

⎯⎯
steffi@kinderwens.net

Ellen Piron


 Maatschappelijk werkster
Erkend Kinderwensconsulent

Aalst

_
ellen@kinderwens.net

Shanti Van Genechten

Vroedvrouw

Rouw en verliesconsulent
Erkend kinderwensconsulent 

Kinderwenshuizen
Vlaams Brabant

⎯⎯
shanti@kinderwens.net

Ilse Vekemans


Apotheker 

Erkend Kinderwensconsulent

Wilrijk
⎯⎯
ilse@kinderwens.net

            Katrien Hofkens

       Sociaal verpleegkundige 

Erkend Kinderwensconsulent

Werkzaam in

multidisciplinaire praktijk

De copiloot

       Kerkomsesteenweg 320

3370 Boutersem

⎯⎯

katrien@kinderwens.net



 

Marissa Lauryssen


Verpleegkundige

Erkend Kinderwensconsulent

Lier
⎯⎯
marissa@kinderwens.net

Chris Van Gaver

Vroedvrouw

  Erkend kinderwensconsulent

 

Werkzaam in
Multidisciplinair Centrum

Cura

Du Boislei 26

2930 Brasschaat

⎯⎯

chris@kinderwens.net

 

NEDERLAND
 

We bouwen momenteel aan een gloednieuw, betrouwbaar zorgnetwerk
van erkende zorgverleners in Nederland om kinderwensouders kwaliteitsvol bij te staan.
Dit zorgnetwerk is verbonden aan Kinderwenshuis Zwolle en werkt volgens onze methodieken.
Voor meer info contacteer ons via info@kinderwens.org

BEGELEIDINGSCOMMISSIE

Dr. Staf Henderickx

⎯⎯
Huisarts

Domus Medica
 

Professor
Herman Tournaye

⎯⎯
Fertiliteitsarts

UZ Brussel